Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.12.2019 09:46
Resident Evil 3 demo
1710V

Resident Evil 3 Remake. Fani znajdują smaczki dotyczące broni

Nie wiadomo jeszcze czy na pewno otrzymamy fabularne rozszerzenie do Resident Evil 2 (choć wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują). Wiadomo natomiast na pewno, że nadciąga remake Resident Evil 3, który wygląda fenomenalnie.

Fani cały czas doszukują się nowych smaczków i informacji w materiałach ujawnionych przez Capcom z Resident Evil 3.

Jeden z fanów serii wykazał się szczególnie sokolim wzrokiem. Niejaki "Where's Barry" dostrzegł, że w filmiku opublikowanym przez japońskiego wydawcę widać pudełko z amunicją "Steel Boy", która występowała w Resident Evil VII. To naboje do strzelby, która z pewnością zostanie oddana nam do dyspozycji w remake'u Resident Evil 3. W kolejnym ujęciu Where's Barry zauważył pudełko z pociskami do standardowego pistoletu, czyli American Standard Ammo.

Oczywiście w zwiastunie widać też Nemesisa dzierżącego nowy typ broni. Zamiast wyrzutni rakiet oponenta wyposażono tym razem w coś w rodzaju miotacza płomieni. Na giwerze widać wskaźnik wysokości ciśnienia, co potwierdza, że mamy tu do czynienia z jakimś sprężonym paliwem, zasilającym broń. Prawdopodobnie to nie ostatnie słowo Nemesisa z remake'a Resident Evil 3, który będzie mógł się przełączać między różnym orężem i częstować nas również np. rakietami. W końcu konfrontacji z Nemesisem było w Resident Evil 3 kilka.

Warto też przypomnieć, że Capcom zadbał w nowej wersji dema Resident Evil 2 o smaczek łączący grę z Resident Evil 3. Podczas zabawy w wersji demonstracyjnej Resident Evil 2 można w pewnym momencie usłyszeć głos Nemesisa ("STAAARS"). Poniżej filmik z tym momentem.


Warto sprawdzić:

Tagi: Capcom Resident Evil 3 (2020)