Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.12.2019 13:40
Godfall gameplay PS5
3387V

Godfall. Krótki gameplay z pierwszej gry na PlayStation 5 trafił do Internetu

Na pierwszy materiał z wyczekiwanego Godfall nie musieliśmy długo czekać... Po wczorajszej prezentacji, już dziś w sieci pojawił się króciutki klip z rozgrywki.

Godfall to jedna z ciekawszych zapowiedzi, które pokazano podczas minionego The Game Awards 2019. Dlaczego? Albowiem jest ona tworzona w pełni z myślą o PlayStation 5. To pierwsza taka gra i bez wątpienia pokaże, na co początkowo stać konsolę od Sony.

Na wspomnianej imprezie otrzymaliśmy zwiastun produkcji, a już dziś do sieci trafił pierwszy materiał prezentujący rozgrywkę. Klip pochodzi z wywiadu, który przeprowadziło PlayStation Lifestyle i jest niezwykle krótki. Pokazuje jednak, czego możemy spodziewać się po produkcji. Jak obserwujemy, zaimplementowano mechanikę uników oraz parowania ciosów, które wyglądają jak podstawowe elementy pojedynków. 

W przeciągu zaledwie kilku sekund możemy podziwiać również bardzo dobrą grę świateł, która powinna bardzo mocno wpływać na odbiór otoczenia. Jedno jest pewne- warto czekać na kolejne, dłuższe materiały! Projekt pojawi się na start nadchodzącej konsoli. 

Wspomniany materiał możecie obejrzeć, klikając w to miejsce.

Przeczytaj także:

Źródło: https://gamingbolt.com/godfalls-first-gameplay-clip-appears-online

Tagi: gameplay Godfall pc playstation 5