Iza Łęcka Iza Łęcka 13.12.2019 07:00
Gears 5 bogaterowie
1016V

Xbox Game Pass reklamowany przez Microsoft. „Zagraj w najlepsze gry 2019 roku”

Microsoft kontynuuje promocję Xbox Game Pass podkreślając różnorodność produkcji z jakimi gracze mogą się zapoznać. W tym roku abonenci mogli liczyć na sporo znakomitych gier.

W 2019 roku Microsoft rozpieszczał subskrybentów Xbox Game Pass - do usługi trafiły między innymi tak mocne tytuły jak Gears 5, Devil May Cry 5, Bloodstained: Ritual of the Night, Outer Wilds, My Friend Pedro czy The Outer Worlds. Jednocześnie korporacja z Redmond raczyła graczy wieloma starszymi grami o wciąż sporej popularności oraz klasykami, do których niezwykle chętnie się powraca. Biblioteka jest ciągle rozwijana, a w jej skład wchodzi już ponad 100 tytułów.

Trzeba przyznać, że Microsoft w swoim abonamencie stawia na różnorodność – dzięki usłudze zapoznajemy się nie tylko z najnowszymi produkcjami, ale również tymi starszymi. Udostępniane są także gry dla najmłodszej grupy graczy wspierając dzięki temu rodzinną rozgrywkę, a także tytuły przygotowane przez mniejsze studia. Sam Aaron Greenberg w ostatnim wywiadzie podkreślał jak wielką szansę dla mniejszych ekip deweloperskich stanowi znalezienie się w ofercie ich usługi.

Obecnie nadal obowiązuje świąteczna promocja na Xbox Game Pass – za 4 złote można nabyć Xbox Game Pass Ultimate na 3 miesiące.

Na naszym serwisie możecie również zapoznać się z informacjami o Xboksie: 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Gears 5 Microsoft reklama Xbox xbox game pass