Iza Łęcka Iza Łęcka 10.12.2019 09:20
Xbox Elite Wireless Controller Series 2
595V

Xbox Elite Wireless Controller Series 2 promowany przez Microsoft: „Graj jak pro”

Microsoft zachęca do swojego najbardziej zaawansowanego kontrolera. Xbox Elite Wireless Controller Series 2 jest prezentowany w nowej reklamie, która szczególnie powinna trafić w gust fanów serii Forza. Materiał skupia się na efektownym ścinaniu zakrętów.

Xbox Elite Wireless Controller Series 2 to według Microsoftu „najbardziej zaawansowany kontroler na świecie”, który zapewnia ponad 30 nowych sposobów rozgrywki. Urządzenie otrzymało szereg ulepszeń, a w zestawie znajdą się odświeżone wymienne elementy.

Sprzęt może okazać się dobrą opcją dla graczy, którzy zamierzają w przyszłości kupić next-genową konsolę korporacji z Redmond. Phil Spencer potwierdził wsparcie padów pomiędzy platformami, więc możliwości Xbox Elite Wireless Controller Series 2 wykorzystacie  między innymi na Xboksie One X, komputerach osobistych oraz Xbox Scarlett.

Nie znamy jeszcze szczegółów specyfikacji kontrolera dla nowej generacji Microsoftu, jednak możliwość korzystania z padów do Xboksa One będzie wygodną opcją dla graczy, którzy nie zamierzają od początku inwestować w kolejne urządzenie.

Jeżeli interesują Was wiadomości dotyczące Xboksa, sprawdźcie na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Microsoft xbox elite controller Xbox Elite Wireless Controller Series 2 xbox one