Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.12.2019 22:30
Fight Night Round 4
1914V

Fight Night Round 4 umiera. EA zamyka serwery bokserskiej gry

Electronic Arts jeszcze przed końcem roku zapowiedziało zamknięcie serwerów Fight Night Round 4. Fani boksu mają ostatnie miesiące, by obijać przeciwników na ringu. Wydawca niestety wciąż nie chce rozwijać serii.

Od 2011 roku czekamy na powrót marki Fight Night, który niestety nie nadchodzi. W międzyczasie pojawiły się plotki, tajemnicze podstrony, niektórzy zwiastowali prezentacje, ale wciąż na aktualnej generacji nie otrzymaliśmy nowej części tej bokserskiej produkcji. Zamiast tego EA postanowiło odświeżyć swoje serwery i skrócić żywot dobrze ocenianej gry.

9 marca 2020 roku serwery Fight Night Round 4 zostaną wyłączone i choć wydawca podkreśla, że tytuł nie jest specjalnie przeładowany fanami boksu, to jednak część osiągnięć/pucharków można zdobyć wyłącznie przez rozgrywkę online. Macie w tej sytuacji kilka tygodni na zebranie znajomych i dobicie platyn/calaków – na początku marca nie będzie już to możliwe.

Należy na pewno wspomnieć, że Electronic Arts zapowiedziało dorzucenie nowej, sportowej gry do swojego katalogu. W okresie od 1 kwietnia 2020 roku do 31 marca 2021 na rynku ma zadebiutować nowa produkcja, jednak wciąż nie wiemy, na jaki tytuł zdecydowało się EA. Firma może postawić na popularniejsze UFC i obok kolejnych odsłon Fify, NFL, NHL i NBA, zapewnić właśnie EA Sports UFC 4.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/ea-is-closing-the-servers-for-fight-night-round-4/1100-6472100/

Tagi: EA Canada Electronics Arts Fight Night Round 4