Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 08.12.2019 12:44
titanfall 2
2959V

Titanfall 2 wraca do świata żywych. W produkcję gra obecnie ponad 80 tysięcy graczy

Titanfall 2 zmartwychwstało! W produkcję gra obecnie ponad 80 tysięcy graczy, a liczby nadal rosną.

Umieszczenie Titanfall 2 w subskrypcji PS Plus było świetną decyzją ze strony Sony, jak i EA. W produkcję grało bardzo mało osób, które najczęściej miały problem z wyszukaniem odpowiedniej ilości graczy do potyczek sieciowych. Grudniowa oferta PS Plus przywróciła Titanfall 2 do świata żywych, a fani dzielą się ogromnymi liczbami na Reddicie.

Produkcja stworzona przez studio Respawn Entertainment, odpowiedzialne również za najnowszą odsłonę w uniwersum Gwiezdnych Wojen, posiada rozbudowaną kampanię fabularną dla jednego gracza, ale większość graczy kupując tytuł myślała o trybie wieloosobowym. Niestety, niemalże od pierwszych dni od premiery, gra została spisana na straty, a na serwerach były pustki. Usługa Sony, można powiedzieć, dała drugie życie grze.

Liczba osób grających w Titanfall 2 na PlayStation 4 przekroczyła już 80 tysięcy. Ta informacja została opublikowana przez wielu fanów tytułu, cieszących się z natychmiastowego wyszukania graczy do potyczki sieciowej.

Warto przypomnieć, że Titanfall 2 zadebiutował na rynku 28 października 2016 roku na platformach PC, Xboksie One oraz PS4. Oceny wystawiane przez graczy, jak i krytyków były bardzo wysokie, a głównym problemem braku graczy na serwerach było wydanie gry w gorącym okresie, kiedy to na rynku pojawiały się inne, lepiej wypromowane produkcje.

80K!!!! from r/titanfall

Warto zajrzeć na:

Źródło: Mp1st.com

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment titanfall 2