Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.03.2018 16:53
Fight Night powróci? Floyd Mayweather Jr. pracuje również nad własną grą
3416V

Fight Night powróci? Floyd Mayweather Jr. pracuje również nad własną grą

Sympatycy boksu powinni zacierać rączki. Wiele na to wskazuje, że powstaje przynajmniej jedna gra, w której włożymy na łapy rękawice i postaramy się nie odgryźć ucha przeciwnikowi. Floyd Mayweather Jr. potwierdził prace nad własnym tytułem i… Wspomniał o tytule EA Sports.

Floyd Mayweather Jr. to były bokser, który w 2014 roku był najlepiej zarabiającym sportowcem na świecie. Amerykanin podczas swojej urodzinowej imprezy postanowił wspomnieć o pracach nad grą wideo.

Czyżby szykował się powrót serii Fight Night? Pojawił się tajemniczy link

Mężczyzna rozmawiał z dziennikarzem TMZ Sports podczas wielkiej imprezy z okazji swoich 41-urodzin. W trakcie dyskusji Mayweather wspomniał, że pracuje nad własną grą wideo i pewnie już ta informacja ucieszy wielu graczy.

Aktualnie nie poznaliśmy platform, jednak brązowy medalista olimpijski z Atalanty mógł powiedzieć o kilka słów za dużo.  Były bokser wspomniał również, że jego postaci nie będzie w nowej odsłonie Fight Night, ponieważ chce posiadać pewną „ekskluzywność” w przypadku swojej produkcji.

Oczywiście nie są to oficjalne informacje od EA Sports, czy też nie możemy podzielić się z Wami jakimikolwiek szczegółami dotyczącymi pozycji, ale możemy mieć pewność, że Floyd Mayweather Jr. nie powiedziałby tych słów bez jakiejkolwiek wiedzy, a przedstawiciele EA Sports kreując nową odsłonę Fight Night na pewno zapukaliby do jego drzwi. Pewnie nawet w pierwszej kolejności.

Czyżby powrót Fight Night był jedną z niespodzianek tegorocznego EA Play? Mam szczerą nadzieję, że Electronic Arts nas bardzo pozytywnie zaskoczy i wykorzysta wiedzę zdobytą na trzech częściach EA Sports UFC 3 (modele zawodników, ich ciała i obrażenia!) i jeszcze w tym roku zagramy w konkretny boks na tej generacji konsol.

Warto w tym miejscu wspomnieć – na początku roku informowaliśmy o „tajemniczym linku”, który odwoływał się do "FIGHT-NIGHT, GAMES FOR PLAYSTATION 4".

Caladean, dzięki za info!

Źródło: http://bleacherreport.com/articles/2762600-floyd-mayweather-tells-tmz-hes-working-on-his-own-boxing-video-game

Tagi: