Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2019 20:38
Halo Reach 4K
1995V

Halo: The Master Chief Collection gigantycznym sukcesem na Steam. Halo Reach w 4K i Xbox Game Pass

Od dzisiaj wszyscy gracze mogą na komputerach osobistych zagrać w Halo: The Master Chief Collection. Zestaw cieszy się fantastycznym zainteresowaniem na platformie Valve i jest to bardzo dobry prognostyk dla Microsoftu oraz 343 Industries.

Halo: The Master Chief Collection jest dostępne na Steam, a Halo Reach trafiło na Xboksa One. Gracze na dwóch platformach mogą zapoznawać się z całą kolekcją wyśmienitych strzelanek, które zostały znacząco poprawione przez deweloperów.

Sytuacja jest bardzo interesująca, ponieważ kolekcja Halo: The Master Chief Collection notuje coraz lepsze rezultaty – w momencie pisania tej wiadomości grę jednocześnie sprawdzało ponad 114 tysięcy graczy i liczba wciąż rośnie. Na Twitchu Halo ogląda teraz ponad 115 tysięcy widzów.

Nie brakuje w Sieci głosów, według których tak dobra premiera na PC i usprawniona wersja na Xboksa One zapowiada jedno – pod koniec 2020 roku tysiące graczy będzie ogrywało Halo Infinite, które będzie dostępne na platforma Microsoftu.

Cały zestaw Halo: The Master Chief Collection zawierający Halo: Reach, Halo: Combat Evolved, Halo 2: Anniversary, Halo 3, Halo 3: ODST i Halo 4 kosztuje zaledwie 149 zł na Xboksa One i 142,99 zł na PC (45,99 zł samo Halo Reach), ale gracze mogą otrzymać dostęp do tego pakietu w ramach Xbox Game Pass. Czyste złoto.

Więcej o Halo: Reach na naszym serwisie:

Źródło: Steam

Tagi: 343 Industries Halo: The Master Chief Collection Microsoft Game Studios