Black Mesa - fanowski remake Half-Life już dostępny

News
1948V
Black Mesa - fanowski remake Half-Life już dostępny
Mateusz Wróbel | 08.12.2019, 16:43

Black Mesa, fanowski remake Half-Life wszedł właśnie w ostatnią fazę testów beta - zobaczcie, jak prezentuje się projekt.

O fanowskim remake'u, Black Mesie, mogliśmy usłyszeć już parę lat temu - o projekcie można było usłyszeć już dekadę temu, a od 2015 roku, komercyjny projekt wszedł w pierwsze fazy testów beta i został udostępniony na platformie Steam. Twórcy przez ponad 4 lata pracowali w pocie czoła szlifując kolejne elementy swojej ogromnej modyfikacji.

Deweloperzy z Crowbar Collective ogłosili wczoraj, że Black Mesa weszła w ostatnią fazę testów beta, a co najważniejsze, najnowsza wersja umożliwia przejścia kampanii fabularnej dla pojedynczego gracza od początku do końca. Przed deweloperami jeszcze dużo pracy, ponieważ nadal występują błędy techniczne, ale mimo wszystko, należy im się ogromny szacunek za ich pracę.

Projekt został wyceniony na 72 zł i możecie go kupić po kliknięciu tutaj. Jeśli jeszcze nie ogrywaliście Half-Life ze względu na niską oprawę graficzną i toporne sterowanie, może dacie szansę fanowskiemu remake'owi?

Warto zajrzeć na:

Źródło: Steam

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych