Iza Łęcka Iza Łęcka 29.11.2019 09:11
Valve Index
1000V

Valve Index wyprzedane w pierwszych krajach. Half-Life: Alyx prawdziwym system sellerem

Valve odnosi oczekiwane sukcesy. Zapowiedź Half-Life: Alyx przyczyniła się do zwiększenia zainteresowania Valve Index. Urządzenie jest niedostępne w pierwszych krajach, gdzie gracze wyczekują już na nową przygodę w znanym świecie.

Fani serii Half-Life od lat czekali na zapowiedź nowej części, jednak aktualnie muszą zadowolić się grą przeznaczoną wyłącznie na sprzęt do wirtualnej rzeczywistości. Po prezentacji nie brakowało krytycznych opinii o pomyśle Valve, choć trzeba przyznać, że posunięcie korporacji osiągnęło oczekiwany rezultat: zwiększyło się zainteresowanie goglami.

Gracze w wielu krajach nie mogą już dostać Valve Index, gdyż urządzenie zostało wyprzedane. Firma stara się jak najszybciej rozwiązać problem ściągając zestaw z innych krajów, jednak od wczoraj pierwsi gracze stanęli przed problemem z dostępnością gogli VR.

Najwidoczniej Half-Life: Alyx staje się prawdziwym system sellerem, którego gogle VR potrzebowały od dawna. Gra będzie dostępna również na innych sprzętach do wirtualnej rzeczywistości na PC, jednak producent podkreśla, że najlepsze doświadczenie otrzymamy właśnie na Valve Index.

Klienci nie upatrują wady sprzętu w jego cenie (4699 zł za najdroższy pakiet), by móc w dniu premiery (swoją drogą wciąż niepotwierdzonej) poznać przygotowaną historię. W Polsce zestaw jest wciąż dostępny, więc zawsze możecie się skusić i na spokojnie wyczekiwać nadejścia killera. Trzeba przyznać, że pierwszy zwiastun Half-Life: Alyx robi wrażenie i podsyca ciekawość, ale czy warto od razu sięgać po gogle VR?

Warto również sprawdzić na naszym serwisie:

Źródło: https://gamingbolt.com/valve-index-sells-out-following-half-life-alyx-announcement

Tagi: Half-Life: Alyx Valve Valve Corporation valve index