Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 23.11.2019 12:20
Dragon Ball Z: Kakarot i antagoniści
2697V

Dragon Ball Z: Kakarot. Fani dostaną możliwość wskrzeszania najgroźniejszych złoczyńców

Jeśli jesteście w tej grupie osób, która zawsze dopingowała antagonistów, to nadchodzący projekt z uniwersum Smoczych Kul pozwoli Wam na ich wskrzeszanie! 

Dragon Ball Z: Kakarot to jedna z bardziej wyczekiwanych gier początku przyszłego roku. Fani dzieła Akiry Toryiamy obiecują sobie po nim niezwykle dużo. Wszyscy liczymy, że wreszcie będziemy mogli przeżyć przygody Son Goku w wielkim, otwartym świecie.

Teraz docierają do nas kolejne informacje, które znów bardzo budują oczekiwania na tytuł. Wygląda na to, że w grze będzie miejsce na podjęcie alternatywnych ścieżek, albowiem dostaniemy możliwość wskrzeszania głównych przeciwników, którzy zginą w trakcie głównej kampanii fabularnej. 

Już wcześniej informowano nas o tym, że po zebraniu smoczych kul, będziemy mogli wskrzeszać poległych przyjaciół. Okazuje się, że takie działanie dane nam będzie podjąć również względem antagonistów. Ich wskrzeszenie zapoczątkuje alternatywną historię poboczną, za którą dostaniemy mnóstwo doświadczenia oraz Soul Emblems. 

Przy okazji ogłoszenia dostaliśmy także cztery nowe zrzuty ekranu z gry, które możecie zobaczyć we wpisie z oficjalnego amerykańskiego konta studia Bandai Namco. Warto przypomnieć, że gra zadebiutuje już 17 stycznia 2020 roku na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. 

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszej stronie:

Źródło: Twitter

Tagi: Bandai Namco CyberConnect2 Dragon Ball Z: Kakarot