Iza Łęcka Iza Łęcka 10.12.2019 08:14
Call of Juarez Gunslinger
942V

Call of Juarez: Gunslinger na rozgrywce. Pokaz wersji na Nintendo Switch

Techland świętuje kolejną premierę. Call of Juarez: Gunslinger od dzisiaj jest dostępny na konsoli Nintendo. Studio powinno przygotować nowy zwiastun, jednak zanim spojrzymy na montaż, w Sieci wylądował dłuższy fragment prezentujący sam początek rozgrywki.

Techland odzyskał prawa do marki Call of Juarez, co daje wiele możliwości na rozwijanie uniwersum oferując graczom nowe gry. Obecnie studio oficjalnie skupia się na Dying Light 2, więc nie możemy liczyć na wielką zapowiedź kolejnej historii na Dzikim Zachodzie, ale na pocieszenie deweloperzy nie zapomnieli o konsoli Nintendo.

Call of Juarez: Gunslinger ma już swoje lata (pierwotna premiera w 2013 roku), ale produkcja nie wygląda źle – prezentowany gameplay potwierdza, że tytuł dobrze się zestarzał. Jest to możliwe dzięki zastosowanej stylistyce.

Na rozgrywce zobaczycie sam początek historii (pierwsze 15 minut), ale to dopiero miłe rozpoczęcie do około sześciogodzinnej historii, która miejmy nadzieję, zapowie nową część serii. Miejmy nadzieję, że Techland będzie rozwijał to IP, odświeżając nieco pomysł na tę serię.

Warto także sprawdzić na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: call of juarez: gunslinger Techland Ubisoft