Iza Łęcka Iza Łęcka 25.10.2019 09:15
Call of Juarez Gunslinger Switch
483V

Call of Juarez: Gunslinger na Nintendo Switch. Zwiastun, data premiery i ulepszenia

Sprawdziły się wszystkie przecieki. Techland zaprezentował Call of Juarez: Gunslinger w wersji na Nintendo Switcha. Nowy port nadejdzie jeszcze w tym roku, a na podkręcenie zainteresowania zaprezentowano zwiastun z fragmentami rozgrywki.

Kilka miesięcy temu prawa do marki Call of Juarez wróciły do Techlandu, więc mogliśmy obstawiać: zapowiada się nowa część czy port? Aktualnie otrzymamy odświeżoną odsłonę. Twórcy potwierdzili wszelkie plotki zapowiadając nowe wydanie Call of Juarez: Gunslinger. Gra pierwotnie zadebiutowała w maju 2013 roku na PlayStation 3, Xboksach 360 oraz komputerach osobistych.

Odświeżona odsłona przygotowana z myślą o konsoli Nintendo nadejdzie 10 grudnia . Producent nie zapomniał o unikalnych funkcjach konsoli, dlatego też Call of Juarez: Gunslinger skorzysta z potencjału HD Rumble oraz sterowania ruchem – oba ulepszenia mogą wpłynąć na doświadczenie graczy.

Techland zamierza wydać tytuł w wersji cyfrowej, ale za sprawą Square Enix na terenie Stanów Zjednoczonych oraz w Kanadzie zadebiutuje pudełkowe wydanie. Niezależnie od formy dystrybucji, Call of Juarez: Gunslinger kupimy za 19,99 dolarów (około 76 zł).

Z okazji zapowiedzi, twórcy udostępnili zwiastun, na którym możecie sprawdzić kilka efektownych fragmentów rozgrywki.

Polecamy spojrzeć także na następujące wiadomości:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Call of Juarez: Gunslinger Techland Ubisoft