Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 08.12.2019 18:54
Obcy: Izolacja
975V

Obcy: Izolacja właśnie zadebiutowało na Nintendo Switch. Premierowy zwiastun

Obcy: Izolacja właśnie zadebiutowało na przenośną konsolę. Twórcy przypominają premierowym zwiastunem o porcie na Nintendo Switch.

Kolejna mocna gra dostaje port na hybrydową konsolę Nintendo Switch - tym razem, nadszedł czas na Obcy: Izolacja, gra, która została wydana na Xboksa One, PS4, PS3, Xboksa 360 oraz PC 7 października 2014 roku. Gra zachwyciła wielu graczy swoim klimatem, który nie pozwalał oderwać nam się od produkcji nawet na kilka minut. 

Trzy dni temu na rynku zadebiutowała wersją na Nintendo Switch, która wygląda oszołamiająco. Port, według wielu, posiada lepszej jakości oprawę graficzną. Ów tytuł w wersji zadokowanej działa zazwyczaj w rozdzielczości 1080p, z nieczęstymi spadkami do 1026p i 900p. Feral Interactive, studio, odpowiedzialne za port, wygładziło bardzo dokładnie krawędzie, a sama rozgrywka jest jeszcze bardziej płynniejsza od wersji na PlayStation 4. Co więcej, Obcy: Izolacja na NS dostało opcję włączenia dźwięku przestrzennego, która nie jest standardem w grach na przenośną konsolę.

Twórcy przypominają o porcie udostępniając premierowy zwiastun, mający zachęcić potencjalnych kupców do zapoznania się z ich produkcją. 

Warto zajrzeć na:

Źródło: YouTube

Tagi: Creative Assembly Obcy: Izolacja Sega