Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.12.2019 16:12
Nintendo IndieWorld Showcase
445V

Nintendo IndieWorld zapowiedziany. Japończycy zapraszają na prezentację gier

Nintendo potwierdziło kolejny Nintendo Direct skupiony na mniejszych produkcjach od zewnętrznych deweloperów. Wydarzenie odbędzie się jutro, więc gracze mogą szykować wolny czas na kolejne wydarzenie.

W jakie tytuły będą grać posiadacze Nintendo Switchów w przeciągu następnych tygodni? Na te pytanie odpowie Nintendo IndieWorld Showcase. Wydarzenie odbędzie się jutro i pozwoli graczom zapoznać się z serią produkcji przygotowanych na Nintendo Switcha.

Prezentacja rozpocznie się o 19:00 i będzie trwać około 20 minut, więc ponownie możemy liczyć na nagrany wcześniej materiał, który skupi się na samym mięsku – zwiastun, rozgrywka i daty premier. Będzie to pewnie ostatni Nintendo Direct przed końcówką 2019 roku, a kolejne wydarzenie powinno nam zaprezentować duże plany Nintendo na 2020 roku.

Kolejne 12 miesięcy będą niezwykle ważne dla Nintendo – firma nie powinna skupiać się wyłącznie na mniejszych tytułach, ponieważ Sony oraz Microsoft zaoferują next-genowe konsole, które pod względem mocy obliczeniowej będą znacząco potężniejsze od sprzętu Big N.

Warto zajrzeć na:

Źródło: Twitter

Tagi: Nintendo IndieWorld Nintendo IndieWorld Showcase Nintendo Switch