Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.12.2019 18:54
Assassin's Creed The Rebel Collection
811V

Assassin’s Creed The Rebel Collection debiutuje na Switchu. Zwiastun i szczegóły wydania

Ubisoft świętuje premierę kolejnej gry na Nintendo Switchu. Jest to w zasadzie zestaw dwóch produkcji, ponieważ od dzisiaj posiadacze konsoli Big N mogą zapoznać się z Assassin’s Creed The Rebel Collection. Twórcy przedstawiają ostateczne szczegóły i prezentują zwiastun.

Assassin’s Creed The Rebel Collection jest od dzisiaj dostępny na Nintendo Switchu. Pakiet trafił wyłącznie na konsolę Nintendo i zawiera Assassin’s Creed IV Black Flag ze wszystkimi udostępnionymi dotąd DLC dla jednego gracza oraz Assassin’s Creed Rogue. Gracze mogą w ten sposób stanąć po obu stronach konfliktu i poznać dwie ciekawe historie.

Twórcy podkreślają, że obie gry są w pełni grywalne i otrzymały pełną zawartość – gracze mogą szykować się na dwie historie, których ukończenie zajmuje około 32 godziny, jednak chcąc wymaksować przygody, poświęcicie blisko 100 godzin.

Ubisoft zadbał, by wykorzystać wszystkie możliwości Nintendo Switcha, więc gracze skorzystają z między innymi dotykowego i zoptymalizowanego interfejsu, wibracji HD Rumble oraz celowania ruchem podczas kluczowych scen. Deweloperzy znaleźli także czas na mały dodatek – w Assassin’s Creed The Rebel Collection znajdziemy aż 10 nowych strojów (od Altaira po Alexiosa), a jeśli graliście na Switchu w Assassin’s Creed III Remastered to odblokujecie także kolejne fatałaszki do Assassin’s Creed IV Black Flag.

Assassin’s Creed The Rebel Collection zawartość

  • Assassin's Creed IV: Black Flag + Assassin's Creed Rogue.
  • Wszystkie DLC dla jednego gracza, w tym Freedom Cry i nie tylko. W dodatku Freedom Cry gracz wcieli się w byłego niewolnika Adewale, który odnajduje wolność jako pirat na pokładzie okrętu Edwarda Kenwaya. 15 lat później Adewale staje się świetnie wyszkolonym asasynem, uwalniającym niewolników i mszczącym ich krzywdy. Oprócz tego DLC, w Assassin’s Creed® IV Black Flag™ pojawi się także pakiet Illustrious Pirates oraz wszystkie pakiety modyfikacji statków.
  • Pakiet zawartości dodatkowej. Fani serii mogą bardziej zanurzyć się w świat Assassin’s Creed poprzez pakiet zawartości dodatkowej, dołączony do Assassin’s Creed® The Rebel Collection w ramach prezentu świątecznego. Zawiera on zwiastuny CGI i grafiki koncepcyjne z Assassin’s Creed® Black Flag™, pierwszych 55 stron powieści Assassin's Creed® IV Black Flag: Blackbeard: The Lost Journal oraz mangi Assassin’s Creed® Awakening Volume I & II (w języku angielskim). Ta dodatkowa zawartość jest częściowo zawarta w kartridżu gry i można ją pobrać bezpłatnie poprzez DLC w eShop. 
  • Nowe wyjątkowe stroje. Od stroju Altaira po ubiór Alexiosa, gra zaprasza fanów do większego zanurzenia się w świecie Assassin’s Creed poprzez aż 10 nowych wyjątkowych strojów wzorowanych na głównych postaciach z serii. Dodatkowo, gracze którzy grali w Assassin’s Creed III® Remastered będą mogli odblokować unikatowy strój w Assassin’s Creed® The Rebel Collection poprzez Ubisoft Club bezpłatnie; gracze będą mogli uwolnić w sobie bestię w Assassin’s Creed® IV Black Flag™ zakładając efektowny strój zwierzęcej duszy. 

Jesteście zainteresowani grami na Nintendo Switcha? Zapraszamy:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Assassin’s Creed: The Rebel Collection Ubisoft