Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.12.2019 22:00
6 Underground Ryan Reynolds
670V

6 Underground z Ryanem Reynoldsem na Netflix. Zwiastun przygotowuje na premierę

Netflix zaprezentował finalny zwiastun „6 Underground”, w którym głównym bohaterem został Ryan Reynolds. Film w reżyserii Michaela Bay'a nawet na krótkim fragmencie wygląda bardzo efektownie i zapowiada kawał wybuchowego kina.

„6 Underground” to najnowsza produkcja w reżyserii Michaela Bay'a, który w ostatnich latach skupiał się na serii „Transformers”, a wcześniej miał okazję pracować nad między innymi „Bad Boys”, „Armageddon” oraz „Pearl Harbor”. Twórca jest znany z wybuchowych i widowiskowych scen, których w nowej produkcji platformy Netflix nie zabraknie.

Film skupia się na sześciu osobach z różnych krajów świata, którzy są mistrzami w swoich dziedzinach. Bohaterów łączy jedno – wszyscy posiadają ogromne umiejętności i chcą zniknąć. Przywódcą drużyny zostanie Ryan Reynolds, który ma poprowadzić tajemniczą misję i sprawić by metody działania jego i całego zespołu były wyjątkowe.

W „6 Underground” wystąpią także: Mélanie Laurent, Corey Hawkins, Adria Arjona, Manuel Garcia-Rulfo, Ben Hardy Lior Raz, Payman Maadi i Dave Franco. Najnowszy materiał potwierdza jedno – w tej produkcji będzie się działo naprawdę sporo. Premiera filmu odbędzie się w najbliższy piątek, a zainteresowani mogą wrzucić historię na swoją listę.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: 6 Underground film netflix Ryan Reynolds