Iza Łęcka Iza Łęcka 09.12.2019 08:00
Rick and Morty 4
2231V

Rick and Morty 4 jeszcze w grudniu na Netflix. Platforma zdradziła datę premiery

Netflix stawia w grudniu nie tylko na „Wiedźmina”. Wkrótce fani Ricka i Morty'ego będą mogli obejrzeć czwarty sezon perypetii dwóch bohaterów. Data premiery 4 sezonu „Rick and Morty” pojawiła się na platformie.

Netflix Polska dotychczas zapowiedział premierę „Rick and Morty” informując, że serial zawita wkrótce na platformie. Teraz jednak niezwykle łatwo możemy sprawdzić, kiedy w końcu zapoznamy się z kolejnymi szalonymi przygodami dziadka i wnuka. Na podstronie serialu została przedstawiona data – 22 grudnia zobaczymy początek czwartej historii.

Adult Swim zdecydowało się podzielić czwarty sezon serialu: ostatni epizod z pierwszej części zostanie wyemitowany 15 grudnia. Polacy więc zobaczą opowieść tydzień po amerykańskiej premierze. Druga część sezonu zadebiutuje na początku 2020 roku, dlatego też możemy się spodziewać, że Netlfix zaprezentuje kolejne pięć odcinków swoim subskrybentom od razu po zakończeniu emisji.

Justin Roiland i Dan Harmon w maju ubiegłego roku podpisali wieloletni kontrakt z Adult Swim, na mocy którego twórcy mają przygotować 70 nowych epizodów serialu. Umowa sprawi, że teraz przerwy pomiędzy sezonami będą znacznie krótsze. Co jednak tym razem czeka na widzów? Możemy spodziewać się niemniej nieprawdopodobnych wydarzeń jak we wcześniejszych trzech sezonach.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: https://upflix.pl/aktualnosci/nowe-odcinki-rick-and-morty-przed-swietami-na-netflix-2019-12-08

Tagi: data premiery Rick and Morty Rick and Morty 4 serial