Iza Łęcka Iza Łęcka 09.12.2019 07:34
wonder woman 1984 gal gadot
2084V

Wonder Woman 1984 na pierwszym zwiastunie. Gal Gadot w kolorowych latach 80.

Tym razem jedna z głównych superbohaterek DC zmierzy się z nowym wrogiem w zupełnie innej rzeczywistości. Sprawdźcie z nami najnowszy zwiastun "Wonder Woman 1984".

Pierwsza odsłona filmu o Wonder Woman, która swoją premierę miała w 2017 roku, została przyjęta całkiem dobrze przez krytyków (średnia na poziomie 76% na Metacritic), ale przede wszystkim niezwykle ciepło przez samych widzów (wynik 88% na RottenTomatoes). To przyczyniło się do osiągnięcia zadowalającego wyniku w box office – łączny zysk wyniósł blisko 822 miliony dolarów.

Nie musieliśmy więc długo czekać na kontynuację - „Wonder Woman 1984” będzie dziewiątym filmem należącym do DC Extended Universe . Podczas tegorocznego Comic Con Experience, po wcześniejszej zajawce, zaprezentowany został pierwszy zwiastun produkcji.

Diana Prince tym razem zawita w kolorowych latach 80. Ciągle jeszcze mając w pamięci doświadczenia z pierwszej odsłony filmu, będzie musiała odnaleźć się w nowej rzeczywistości, którą napędza postęp technologiczny. Przyjdzie jej także zmierzyć się z nowym, wymagającym wrogiem.

Premiera filmu zaplanowana jest na 5 czerwca 2020 roku. W roli Wonder Woman ponownie zobaczymy Gal Gadot, a u jej boku na ekranie staną również Chris Pine, Kristen Wiig oraz Pedro Pascal - w galerii możecie sprawdzić nowe plakaty z głównymi bohaterami udostępnione przez Warner Bros. Za reżyserię oraz scenariusz odpowiedzialna jest Patty Jenkins (we współpracy przy scenariuszu z Geoffem Johns oraz Davidem Callahamem).

Jak się Wam podoba najnowszy zwiastun "Wonder Woman 1984"?

wonder woman 1984 plakat

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: DC Extended Universe Gal Gadot Wonder Woman 1984 zwiastun