Iza Łęcka Iza Łęcka 03.12.2019 12:58
Wonder Woman 1984 Gal Gadot
1068V

Wonder Woman 1984 zostanie wkrótce zaprezentowana. Gal Gadot przygotowuje widzów na zwiastun

Gal Gadot opublikowała wiadomość do widzów, która zapowiada pierwszy materiał wideo promujący „Wonder Woman 1984”. Zwiastuna możemy spodziewać się już w tym tygodniu.

DC Extended Universe w 2020 roku zostanie rozszerzone za sprawą dwóch filmów. Pierwszy trafi do polskich kin 28 lutego („Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn”), a kolejny w czerwcu („Wonder Woman 1984”). Już wcześniej opublikowano materiały promujące historię Harley Quinn, więc najwyższy czas na pokaz Wonder Woman.

Jakiś czas temu Gal Gadot zapowiedziała swoje przybycie na Comic Con Experience (5-8 grudnia w Brazylii), czym pobudziła fanów, którzy spekulowali, czy na wydarzeniu zostanie pokazany zwiastun. Aktorka opublikowała teraz wiadomość potwierdzającą rozpoczęcie promocji „Wonder Woman 1984”.

Prezentacja „Wonder Woman 1984” odbędzie się 8 grudnia. Na Comic Con Experience zaplanowana była również prezentacja „Black Widow”, ale jak wiadomo Marvel już dzisiaj opublikował pierwszy teaser.

Nowa opowieść będzie kontynuacją wydarzeń z „Wonder Woman” (2017 rok), będąc dziewiątym filmem należącym do franczyzy DC Extended Universe. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Patty Jenkins, która już wcześniej pracowała przy pierwszej produkcji poświęconej Dianie Prince.

Na naszym serwisie przeczytacie również inne teksty poświęcone filmom i serialom:

Źródło: Twitter

Tagi: DC Extended Universe Wonder Woman Wonder Woman 1984