Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.12.2019 02:00
PS Plus Rewards
6028V

PS Plus Rewards w Polsce z nowymi firmami. Znamy szczegóły zniżek

W ostatnich dniach mogliśmy kupić abonament PS Plus w licznych promocjach, więc na pewno naszą społeczność zainteresuje nowe PS Plus Rewards. PlayStation Polska ujawniło nowe zniżki, z których skorzystają abonenci usługi.

PS Plus Rewards to program lojalnościowy dla subskrybentów abonamentu PlayStation Plus. Program działa w Polsce od kilku miesięcy i dotychczas pozwalał graczom korzystać z rabatów do Pyszne.pl, Player.pl, Helios oraz About You. Dzisiaj otrzymaliśmy potwierdzenie nowych partnerów.

PS Plus Rewards nowe firmy w programie

  • Crosley: 15% zniżki i darmowa wysyłka przy zakupie modelu Cruiser Havana.
  • Eventim: 10 PLN zniżki przy zakupie dwóch dowolnych biletów.
  • SQNstore.pl: 30% zniżki na wszystkie produkty.

PlayStation Polska ponownie postarało się o zróżnicowane zniżki, które mogą zostać wykorzystane przez klientów PS Plus. Na pewno warto tutaj wyróżnić opcję w SQNstore, bo akurat dobra książka to zawsze dobry prezent na zbliżające się święta.

Warto zwrócić uwagę, że wszystkie zniżki są czasowe: Pyszne.pl (3 miesiące), Player.pl (25 dni), Helios (3 miesiące), About You (3 miesiące), Crosley (25 dni), Eventim (1 miesiąc) oraz SQNstore.pl (3 miesiące). Szczegóły znajdziecie na witrynie PS Polska.

Sony jednocześnie przypomina, że PS Plus wciąż jest dostępny w trzech wariantach abonamentu: 1 miesiąc (37 zł), 3 miesiące (100 zł) i 12 miesięcy (240 zł).

Posiadaczy PS4 powinny zainteresować także poniższe wiadomości:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: PS Plus PS Plus Rewards PS4 Sony