Iza Łęcka Iza Łęcka 07.12.2019 02:00
Happy Holidays Theme 2019
26865V

Gracze PS4 otrzymują świąteczny prezent od Sony. Sprawdźcie skrzynki

Posiadacze PS4 muszą sprawdzić swoje skrzynki e-mail. Sony rozpoczęło rozsyłanie świątecznego prezentu, który upiększy ekrany startowe konsoli, nieco dodając już zimowego klimatu.

Sony często przygotowuje dla graczy drobne upominki rozsyłane poprzez PlayStation Store, a najnowszy prezent trafia już do pierwszych klientów z Europy. Jeśli włączyliście opcję otrzymywania niespodzianek od japońskiej korporacji, możecie natrafić na wiadomość z kodem na „Happy Holidays Theme 2019”. Jest to dynamiczny, świąteczny motyw dla PS4.

Sony przedstawia tym razem świąteczną wioskę, która została upiększona licznymi motywami z PlayStation. Na domku znajdziecie charakterystyczne świecące ozdoby, nie brakuje DualShocka, a po prawej stronie przygotowano nawet inspirację dla fanów tworzenia śnieżnych figur. Przyjemnie prezentuje się także motyw w górnej części, gdzie widzimy cztery klasyczne znaki kojarzone z marką PlayStation - trójkąt, kwadrat, krzyżyk, oraz kółko powstają z gwiazd. Całość została upiększona świąteczną nutą.

Prezent od Sony otrzymał jeden z naszych czytelników (dzięki, BadOmen!) - w galerii zobaczycie, jak wygląda wiadomość przesyłana przez Sony do graczy.

[Aktualizacja #1]

  • Nasza społeczność informuje - Sony wraz z motywem rozdaje zniżki na zakupy w PlayStation Store!

Posiadacze PS4 powinni zainteresować także poniższe wiadomości:

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2019/12/sonys_sending_out_a_cosy_dynamic_christmas_theme_to_ps4_players_in_europe

Tagi: motyw PlayStation 4 PS4 Sony świąteczny prezent