Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 05.12.2019 20:53
shenmue 3
459V

Shenmue 3. Twórcy dziękują graczom za powrót do kultowej serii w nowym materiale

Twórcy Shenmue 3 przypominają o swojej grze udostępniając nowy materiał na platformie YouTube. YS Net dziękuje krytykom i graczom za pozytywne opinie.

Studio odpowiedzialne za najnowszą odsłonę kultowej serii Shenmue, YS Net, we współpracy z wydawcą Deep Silver, opublikowało nowy materiał, w którym dziękują graczom i redakcjom za ciepłe słowa. Jak wiemy, Shenmue III nie zaliczyło dobrego startu, co przełożyło się na niską sprzedaż - gra była daleko w tyle w poprzednich rankingach sprzedażowych w Japonii oraz UK.

Najnowszy materiał koncentruje się na pozytywnych opiniach krytyków i jest to coś, co robi prawie każdy deweloper. Pod koniec materiału możemy zauważyć napis "Dziękujemy". Shenmue 3 będzie zawsze kontrowersyjną dyskusją - jedni cieszą się, że seria pozostała wierna swojej spuściźnie, a drudzy z kolei uważają, że produkcja jest słaba i niezgodna z nowoczesną technologią.

Warto przypomnieć, że Shenmue 3 zadebiutowało 19 listopada bieżącego roku na platformach PC oraz PS4. Naszą recenzję możecie przeczytać po kliknięciu tutaj.

Warto zajrzeć na:

Źródło: YouTube

Tagi: Deep Silver Shenmue III YS Net