Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2019 22:30
Shenmue 3 kobieta w czerwieni
681V

Shenmue 3 z premierowym zwiastunem. Pierwsi gracze mają czekać na grę

Ys Net opublikowało premierowy zwiastun Shenmue 3. Produkcja przygotowywana od 2015 roku już wkrótce trafi do pierwszych graczy i tym samym zakończy się wielkie oczekiwanie na powrót marki Shenmue.

Shenmue III zostało zapowiedziane podczas konferencji Sony na E3 2015. Japońska korporacja nie zajęła się finansowaniem gry, a twórca serii w trakcie show zaprosił graczy na zbiórkę pieniędzy – wystarczyło 9 godzin, by zebrać 2 mln dolarów. W ostateczności na samym Kickstarterze (a zbierano także w innych miejscach) studio otrzymało od fanów 6,3 mln dolarów.

Mimo to Shenmue 3 musiało znaleźć wydawcę, który przeznaczył dodatkowy budżet na produkcję, a później tytuł przeskoczył na Epic Game Store – twórcy Fortnite również wyłożyli pieniądze na stworzenie gry. Po tych wszystkich perypetiach możemy mieć pewność, że 19 listopada gracze zapoznają się z nową historią.

Studio rozpoczęło podobno wysyłanie pierwszych zamówień przedpremierowych, więc w niedalekiej przyszłości pierwsi zainteresowani zapoznają się z opowieścią. Jesteście w gronie tych szczęśliwców? Zobaczcie poniższy zwiastun, by przygotować się na rozgrywkę.

Warto zerknąć:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Deep Silver Shenmue III YS Net