Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.12.2019 14:13
Apex Legends Easter Egg
2030V

Apex Legends. Fani odkryli po miesiącach poszukiwań świetny Easter Egg. Smaczki z Titanfall 2

Twórcy Apex Legends od pewnego czasu sugerowali, że w arenie treningowej skryli pewien Easter Egg. Gracze w końcu odkryli, o co chodzi!

Jednemu fanowi Apex Legends udało się w końcu odkryć, jak odblokować Easter Egg na planszy treningowej, gdzie znajduje się strzelnica. By aktywować ten smaczek należy porzucić startową broń, a następnie przełączyć się na Pathfindera i wykorzystać jego hak do skoku do jaskini nad areną (jak na filmiku poniżej). Następnie w tym miejscu wystarczy przełączyć się na dowolnie wybraną Legendę, by przy strzelnicy zaczęły dziać się rzeczy magiczne.

Okazuje się po wykonaniu powyższych czynności, że treningowe cele ożywają. Manekiny zaczynają się bronić, używać broni palnej itd.

Co ciekawe - w Easter Eggu ukryto jeszcze jeden smaczek. Po wyeliminowaniu manekina przez headshota, okazuje się, że odstrzelona głowa należy do Phase Shift Pilota z Titanfall 2!

Deweloperzy Apex Legends są dumni, że w fanom udało się w końcu, po wielu miesiącach, odkryć ten Easter Egg, co wyrażają na Twitterze. W grze znajduje się jednak wg autorów jeszcze nieodkryty Easter Egg, związany ze Star Wars: Jedi Fallen Order.

Warto sprawdzić:

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment