Iza Łęcka Iza Łęcka 03.12.2019 14:04
Steam Controller CS GO
2477V

Valve przyjęło za dużo zamówień na Steam Controller. Niektóre zlecenia zostaną anulowane

Valve zakończyło produkcję Steam Controllera. Tymczasem urządzenie powędrowało do jesiennej promocji na Steam. Gracze chętnie sięgnęli po sprzęt w korzystnej cenie, który niezwykle szybko został wyprzedany. Firma jednak źle podliczyła magazynowe możliwości i niektórzy klienci nie otrzymają swoich zamówień.

Valve nie zamierza już produkować dodatkowych egzemplarzy Steam Controllera, w związku z czym firma przeceniła sprzęt – gracze mogli kupić urządzenie za 22 zł (69 zł z przesyłką). Promocja była niezwykle opłacalna, nikogo więc też nie powinno dziwić z jaką szybkością pad został wyprzedany.

Mimo zapłaty i wyczekiwania na kurierów, część klientów nie otrzyma jednak zamówień. Valve rozsyła informacje, w których przeprasza za przyjęcie zbyt wielu zamówień:

„Podczas naszej ostatniej sprzedaży, błędnie przyjęliśmy więcej zamówień na Steam Controller niż jesteśmy w stanie zrealizować. Ponieważ nie produkujemy już tego produktu, nie jesteśmy w stanie wysłać do Ciebie Steam Controllera, więc zwrócimy Ci pieniądze.”

Gracze są niepocieszeni, ponieważ sądzili, że uda im się zdobyć Steam Controller w niskiej cenie. Ze względu na zakończenie produkcji urządzenie mogło również się okazać interesującym egzemplarzem do kolekcji. Valve realizuje jednak część zamówień, więc warto sprawdzić skrzynki e-mail –  pierwsze pady trafiły już do szczęśliwych odbiorców.

Warto także sprawdzić na naszym portalu:

Źródło: https://www.vg247.com/2019/12/03/steam-controller-5-usd-orders-cancelled-no-stock/

Tagi: steam Steam Controller Valve