Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 30.11.2019 13:45
Resident Evil 3 remake w drodze?
1557V

Resident Evil 3 Remake coraz bliżej? Zastanawiający wybór zdjęcia promującego wyprzedaż na Steam

Trzeba przyznać, że w świetle ostatnich plotek, dobór głównego zdjęcia promującego wyprzedaż gier z serii Resident Evil jest dość zastanawiający. Czyżby Capcom puszczał oczko do fanów?

Bieżący okres można śmiało uznać za "czarno piątkowy". Wyprzedaże zaczęły się tydzień przed rzeczonym dniem, a skończą pewnie dopiero za kilka dni. Oznacza to, że przez okres około dwóch tygodni zalewani jesteśmy przeróżnymi promocjami, do których swoje produkty dorzucają kolejni producenci. 

Nie inaczej jest w branży gier, gdzie najpopularniejsza wyprzedaż trwa na platformie od Valve. Jednym ze studiów, które zdecydowało się dołożyć swoje tytuły, jest Capcom. Przeceniona została większość gier z serii Resident Evil. Ogłoszono to za pośrednictwem Facebooka i wyjątkowo ciekawy okazał się dobór zdjęcia reklamującego wydarzenie. 

Zawiera ono kultowych bohaterów w różnych wydaniach, jednak w samym centrum znajdują się Jill w słynnym wcieleniu z Resident Evil 3: Nemesis oraz główny antagonista tejże części- tytułowy Nemesis. Jest to dość nietypowy wybór, choć bardzo dobrze zazębia się z krążącymi ostatnio plotkami odnośnie do nadejścia zapowiedzi odnowienia "Trójki". Warto nadmienić, że rzeczona część nie została objęta promocją, albowiem... Jest niedostępna na Steamie.

Tak czy inaczej, promocja na gry z cyklu potrwa do 3 grudnia bieżącego roku. Warto rozejrzeć się, aby uzupełnić swoje zapasy. Koniecznie rzućcie okiem w tym miejscu

Resident Evil promocja steam

Zaciekawiła Cię ta wiadomość? Przeczytaj też:

Tagi: Capcom Resident Evil 2 (2019)