Iza Łęcka Iza Łęcka 03.12.2019 09:00
Black Widow
1876V

Black Widow na pierwszym materiale! Marvel promuje nową fazę MCU

W Marvel Cinematic Universe rozpocznie podbój naszych serc od pierwszej, solowej historii „Black Widow”. Dzisiaj otrzymaliśmy pierwszą zajawkę, która zwiastuje i przygotowuje widzów na historię.

„Black Widow” to pierwszy film z IV Fazy Marvel Cinematic Universe i zarazem 24 produkcja z uniwersum. Premiera produkcji odbędzie się 1 maja 2020 roku i rozpocznie serię filmów oraz seriali prezentujących kolejne losy superbohaterów Marvela.

Produkcja przedstawi historię Natashy Romanoff – wydarzenia zostały umiejscowione po akcji z filmu „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”. Czarna Wdowa nie tylko zostanie zmuszona do walki z Taskmasterem, a ukazane zostanie jej nowe oblicze.

W główną bohaterkę ponownie wcieliła się Scarlett Johansson, lecz w filmie wystąpią także David Harbour (jako Red Guardian, superżołnierz i rosyjski odpowiednik Kapitana Ameryki), Florence Pugh (jako Yelena Belova, zabójczyni i szpieg, która została wyszkolona przez program Red Room), O.T. Fagbenle (jako Rick Mason, były współpracownik superbohaterki z czasów istnienia T.A.R.C.Z.Y.) oraz Rachel Weisz (jako Melina Vostokoff, zabójczyni i szpieg szkolona w programie Red Room).

Tak prezentuje się oficjalny plakat:

Black Widow plakat 2020

4 faza Marvel Cinematic Universe

Już wcześniej otrzymaliśmy pełną rozpiskę na 4. Fazę MCU, tak prezentują się szczegóły:

Tagi: Black Widow Marvel Marvel Cinematic Universe