Iza Łęcka Iza Łęcka 03.12.2019 07:00
cyberpunk 2077 v na tle motelu
2110V

The World of Cyberpunk 2077 Deluxe Edition zaprezentowany. Część mapy Cyberpunk 2077 na okładce

Jeżeli nie możecie się już doczekać premiery najnowszej gry CD Projekt RED, a do serca szczególnie przypadł Wam futurystyczny świat pełen mrocznych tajemnic, zaprezentowano właśnie The World of Cyberpunk 2077 Deluxe Edition – okładka specjalnej edycji może skrywać ważny element gry. 

CD Projekt RED i Dark Horse Books prezentują niezwykłą gratkę dla sympatyków klimatu i świata Cyberpunk 2077. Już jakiś czas temu informowaliśmy Was o The World of Cyberpunk 2077 – książce traktującej o świecie Cyberpunka 2077. Obecnie przedstawiono szczegóły The World of Cyberpunk 2077 Deluxe Edition – książka wraz z zestawem gadżetów przeniesie nas do metropolii przyszłości opanowanych przez bezwzględne korporacje, uchylając rąbka wszelkim tajemnicom Night City:

"Wkrocz w rok 2077, świat pełen dystopijnych metropolii, w których przemoc, ucisk i implanty cybernetyczne nie są tylko powszechne - są niezbędnymi narzędziami, aby przeżyć. Wnikliwie zbadaj jak upadek gospodarczy Stanów Zjednoczonych doprowadził do paraliżującej zależności od przebiegłych korporacji i narodził się w Wolnym Stanie Kalifornia. Poznaj różne dzielnice, gangi i historię Night City. Dowiedz się wszystkiego o technologii jutra i zbadaj cybernetykę, broń i pojazdy z Cyberpunk 2077."

Co zatem zawiera The World of Cyberpunk 2077 Deluxe Edition? W skład zestawu wchodzą:

  • 192-stronicowa książka,
  • zestaw tatuaży prezentujących cechy poszczególnych gangów,
  • ekskluzywny plakat Johnny'ego Silverhanda,
  • cztery pocztówki z pojazdami z Cyberpunk 2077.

The World of Cyberpunk 2077 Deluxe Edition

Co ciekawe, wielu zainteresowanych oferowanym zestawem przyjrzało się okładce książki – na jej froncie możemy zauważyć część mapy. Już w jednej ze wcześniejszych wiadomości wspominaliśmy, iż świat Cyberpunka będzie mniejszy od mapy Wiedźmina 3: Dziki Gon – na mniejszym terenie jednak ulokowanych zostanie zdecydowanie więcej zadań i atrakcji dla gracza, a sama infrastruktura futurystycznego miasta pozwoli na rozbudowaną eksplorację.

Możemy tutaj mówić o wycinku świata Cyberpunk 2077. Night City ma posiadać kilka charakterystycznych dzielnic, bardzo prawdopodobne, że front książki zapewne prezentuje właśnie jedną z nich. CD Projekt RED przyzwyczaił graczy do wielkich, otwartych terenów, więc nie wydaje się, żeby świat w najnowszej pozycji polskiego studia był aż tak skondensowany i mały.

World of Cyberpunk 2077 okładka

Na naszym serwisie przeczytacie również o Cyberpunk 2077:

Źródło: https://comicbook.com/gaming/2019/12/02/cyberpunk-2077-art-lore-book-deluxe-edition-dark-horse-cd-projekt-red

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077