Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.08.2019 20:10
cyberpunk 2077 npc
3790V

Cyberpunk 2077 może mieć „trochę mniejszą” mapę od Wiedźmina 3. Gra błyszczy na nowych screenach

CD Projekt RED kolejny raz pozwala spojrzeć na brudny Night City. Nowe screeny przedstawiają różne miejscówki z Cyberpunk 2077, a dodatkowo jeden z producentów wypowiedział się na temat mapy. Gra może zaoferować mniejszą, ale znacznie bardziej zagęszczoną lokację.

CD Projekt RED kontynuuje promocję Cyberpunka 2077. Polacy zapowiedzieli dzisiaj długą prezentację rozgrywki, a dodatkowo opublikowano nowe materiały pokazujące Night City – gracze trafią do miasta, które potrafi zachwycić nowoczesnością i zarazem przytłoczyć atmosferą.

W sprawie gry tym razem wypowiedział się Ryszard Borzymowski – producent podkreśla, że pod względem powierzchni kilometrów, Cyberpunk 2077 może posiadać odrobinę mniejszy świat od tego znanego z Wiedźmina 3. Twórcy jednak postawili na znaczące zagęszczenie – jak wiadomo opowieść Geralta rozgrywa się na wielu otwartych terenach, do których musimy często dojechać, a nowa produkcja zaprosi nas do samego Night City.

„Oczywiście […] w Wiedźminie przygotowaliśmy otwarty świat z rozległymi alejkami i lasami pomiędzy mniejszymi miastami oraz większymi miastami jak Novigrad, ale w Cyberpunku 2077 postawiliśmy na Night City. Jest to integralna część scenerii; jest to zasadniczo bohater, więc musieliśmy zadbać o większą gęstość. Nie dałoby nam to oczekiwanego efektu końcowego, gdyby miasto nie było wiarygodne [....], więc obładowaliśmy je pełnym życiem”.

Istotnym elementem nowego tytułu CD Projekt RED będą także budynki – twórcy już wcześniej informowali, że tym razem często pozwolą nam zwiedzać różne wieżowce, które mają zachwycać rozbudowaniem.

W galerii znajdziecie kilka nowych fotek.

Cyberpunk 2077 screeny gc 1

Cyberpunk 2077 screeny gc 2

Cyberpunk 2077 screeny gc 3

Cyberpunk 2077 screeny gc 4

Polecamy również:

Źródło: https://www.gamesradar.com/cyberpunk-2077-map-size/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077

Nie przegap