Iza Łęcka Iza Łęcka 27.11.2019 14:06
cyberpunk 2077 cosplay japonia
1003V

Cyberpunk 2077 błyszczał w Japonii. Piękne cosplaye z Tokyo Game Show

Cyberpunk 2077 wchodzi w kluczową fazę promocji, będąc reklamowany na każdej możliwej imprezie. Polacy nie tylko udzielają coraz więcej informacji o najnowszym produkcie, ale i zachęcają cosplayerów z całego świata do kreowania się na postacie z Night City. Najnowszy materiał pokazuje niezwykle dopracowane efekty prac.

CD Projekt RED ma przemyślaną kampanię promocyjną Cyberpunka 2077 w kilku aspektach. Podczas wystaw na wielu dużych imprezach gamingowych, gdzie widzowie mają okazję śledzić materiały z gry, miejsce mają pokazy cosplayerów. Na wydarzeniach firma ujawnia lokalne wersje językowe, więc gracze mają możliwość sprawdzić część produkcji w swoich ojczystych językach.

Uniwersum Cyberpunka jest niezwykle klimatyczne, a w związku z nadchodzącą premierą gry przyciąga jeszcze większą rzeszę fanów. Zespół promujący grę w Japonii opublikował materiał prezentujący pokaz cosplayerów na Tokyo Game Show 2019. Zobaczycie tam najlepsze stroje przygotowane przez sympatyków uniwersum, którzy zdecydowali się odwiedzić TGS.

Prace cieszące się największym uznaniem będą miały okazję uczestniczyć w wielkim finale – najlepszy cosplay otrzyma aż 15 tysięcy dolarów, profesjonalną sesję zdjęciową na okładkę do magazynu, kolekcjonerkę Cyberpunka 2077 z zestawem gadżetów oraz puchar. Drugie i trzecie miejsce otrzymają kolejno 10 oraz 5 tysięcy dolarów wraz z nagrodami rzeczowymi (jednak bez sesji).

Na prezentacji oprócz efektownych kreacji, zobaczycie także motocykl głównego bohatera, który zdobi kolejne imprezy. Trzeba przyznać, że Polacy nie oszczędzają na promocji jednej ze swoich największych produkcji.

Na naszym serwisie sprawdzicie więcej informacji o Cyberpunk 2077:

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077