Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 01.12.2019 15:49
cp2077
1477V

Cyberpunk 2077 będzie gigantyczny. Kwestie dialogowe to dwa obszerne tomy książkowe

Marcin Blacha ze studia CD Projekt Red odpowiada na ciekawe pytania zadane przez serwis INNPoland. 

Serwis INNPoland.pl przeprowadził parę dni temu interesującą rozmowę z Marcinem Blachą, mężczyzną odpowiedzialnym za scenariusz najnowszej produkcji od studia CD Projekt Red, Cyberpunk 2077, a swego czasu za pierwszą częśc serii Wiedźmin. Mimo, że do premiery pozostało jeszcze ponad pięć miesięcy, twórcy nadciągającego hitu nie stopują z dostarczaniem nowych informacji osobom, które wyczekują z niecierpliwością ich gry.

Marcin Blacha, podczas wywiadu oznajmił, że wszystkie kwestie dialogowe wystarczyły do wypełnienia dwóch obszernych tomów książkowych, a kolejne dwa tomy zajmują komentarze reżyserskie. Warto zaznaczyć, że tekstów, które napisano, a nie nagrano z różnych względów, jest dwa razy tyle - dodając to do siebie, CD Projekt Red napisał aż osiem grubych tomów książkowych - trzeba jednak jeszcze pamiętać o tekstach narracyjnych do np. cyberpunkowego leksykonu.

Dodatkowo, Marcin Blacha powiedział, że Cyberpunk 2077 jest większą i ambitniejszą grą niż Wiedźmin. W najnowszej grze polskiego studia wątki fabularne i poboczne będą jeszcze bardziej rozbudowane, i nie skupią się na "dramatach małych ludzi" tak jak to miało miejsce w uniwersum Wiedźmina.

Pełny wywiad możecie przeczytać po kliknięciu tutaj.

Warto zajrzeć na:

Źródło: INNPOLAND

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077