Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.12.2019 11:45
Gwiezdne Wojny: Skywalker Odrodzenie dla nieuleczalnego fana
1353V

Star Wars 9 obejrzane przez chorego fana. Piękny gest ze strony Disneya

Disney po raz kolejny pokazał ogromną klasę i dał przykład świetnego zachowania. Studio umożliwiło obejrzenie swojego hitu przed premierą nieuleczalnie choremu pacjentowi jednego ze szpitali.

"Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenia" to bez dwóch zdań najtłumniej wyczekiwana premiera końcówki bieżącego roku. Składająca się z dziesięciu epizodów saga dobiega końca, a wszyscy będziemy mieli okazję zobaczyć jej zwieńczenie już za kilkanaście dni, na dużych ekranach. 

Warto przy okazji tego napisać o niezwykle ciepłym geście, który miał miejsce ze strony "Studia Myszki Miki". Załoga zdecydowała się wysłać przedstawiciela, Jonathana, do szpitala Rowans Hospice. Ów mężczyzna miał ze sobą laptopa, na którym znajdywała się ostateczna wersja wyczekiwanej, dziewiątej części sagi Star Wars. Okazało się, iż cała akcja odbyła się, aby wyemitować jednemu z pacjentów film na długo przed premierą. Ten jest nieuleczalnie chory i istniała szansa, że mógłby nie doczekać dnia kinowego debiutu. 

Trzeba przyznać, że takie akcje sprawiają, że robi się ciepło na sercu. Popkultura powstała przecież właśnie po to, aby uszczęśliwiać innych, a my sami często lubimy o tym zapominać. Słowa otuchy w stronę pacjenta przesłał także sam Robert Iger, który napisał na Twitterze:

W to Święto Dziękczynienia, wszyscy w Disneyu jesteśmy wyjątkowo szczęśliwi, że mogliśmy podzielić się "The Rise of Skywalker" z pacjentem oraz jego rodziną w Rowans Hospice. Niech moc będzie z Tobą i z nami wszystkimi!

Więcej o Star Wars 9 przeczytasz tutaj:

Źródło: Twitter

Tagi: Disney gwiezdne wojny skywalker odrodzenie star wars