Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 30.11.2019 20:15
Baby yoda
1834V

Star Wars: The Rise Of Skywalker błyszczy na kolejnym spocie, a "mały Yoda" podbija świat zabawek!

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie błyszczy na kolejnym spocie telewizyjnym przygotowanym przez speców Disneya, a "mały Yoda" podbija świat zabawek - lecz nie dzięki wspomnianej korporacji.

Z racji tego, że do premiery ostatniego epizodu sagi Skywalkerów zostało już zaledwie kilka tygodni, Disney rozkręcił maszynkę marketingową i będzie zasypywał nas masą spotów telewizyjnych. Kolejny z nich wspomina o "celebrowaniu" Gwiezdnych wojen i zakończenia liczącej aż 9 odcinków przygody.

Dodatkową, znacznie ciekawszą jak na ten moment, wiadomością okazuje się być fakt, że fani Star Warsów zaczynają już robić lepsze gadżety na bazie malutkiego Yody (wiem, to nie Yoda, ale skoro wszyscy tak umownie mówią, przyjmijmy na razie ten termin) z serialu Mandalorian. Podczas gdy Disney poszedł po linii najmniejszego oporu, wrzucając na rynek masę badziewia ze zwykłym nadrukiem jednego ze szkiców koncepcyjnych serialu (przykład niżej), tak bardziej kreatywne osoby o zdolnościach manualnych, zaczęły tworzyć własne zabawki z wizerunkiem ostatniego ulubieńca internetu. 

Jak myślicie, Disney wypowie wojnę "podróbom", czy zaakceptuje tę skromną konkurencję?

Sprawdź również:

Źródło: https://nerdist.com/article/baby-yoda-plush/

Tagi: Gwiezdne wojny: Skywalker Odrodzenie The Mandalorian