Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 30.11.2019 11:25
Star Wars 9 na nowych plakatach
1403V

Star Wars 9 coraz bliżej! Nowe plakaty zwiastujące zakończenie Sagi

W Internecie pojawiły się właśnie dwa nowe, kinowe plakaty promujące dziewiątą część Gwiezdnych Wojen. Premiera filmu zbliża się wielkimi krokami. 

"Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie" to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych premier bieżącego roku. Wreszcie, po wielu dekadach, saga ma dobiec końca. Fani licznie czekają na to, w jaki sposób zakończy się słynna historia w ogromnym uniwersum. 

Marka jest tak uznana, że nawet bez licznych reklam przyciągnęłaby do kin cały tabuny ludzi. Marketingowcy nie zamierzają jednak odpoczywać i bardzo często zasypują nas nowymi materiałami wideo, zdjęciami z planu i ciekawymi akcjami partnerskimi. 

Do Internetu trafiły właśnie dwa kinowe plakaty filmu. Jeden zapowiadający wersję w 3D, a drugi tę, która będzie emitowana w placówkach IMAX. Oba robią świetne wrażenie, choć subiektywnie oceniając, ten drugi wypada graficznie nieco lepiej- znacznie bardziej minimalistycznie. Który Wam przypadł bardziej do gustu?

"Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie" zadebiutuje w kinach już 20 grudnia 2019 roku. Reżyserią zajął się J.J. Abrams, a w głównych rolach ponownie wystąpią Adam Driver, John Boyega oraz Daisy Ridley. 

Czekasz na ostateczne rozstrzygnięcie? Przeczytaj również:

Tagi: Disney Gwiezdne Wojny Skywalker. Odrodzenie Star Wars