Iza Łęcka Iza Łęcka 30.10.2019 11:34
Destiny 2 FEstiwal
442V

Destiny 2: Twierdza Cieni ze Świętem Utraconych. Bungie wciąż rozwija grę

Bungie w aktualnych działaniach bazuje na wspieraniu Destiny 2, co związane jest z systematycznie wprowadzaną nową i często darmową zawartością do strzelanki. Na serwerach gry ruszyło Święto Utraconych, dzięki któremu Strażnicy skorzystają z nowych strojów i sprawdzą kolejne aktywności.

Na serwerach Destiny 2: Twierdza Cieni wystartowało wydarzenie zatytułowane „Święto Utraconych”, które jest zgrabnie ubranym eventem przygotowanym z okazji zbliżającego się Halloween. Bungie jednak nie chce tracić znakomitej okazji i decyduje się ponownie rozbudować grę.

Podczas Święta Utraconych gracze założą specjalne maski, znajdą w Twierdzy cukierki, a następnie będą „wspominać tych, którzy odeszli”. Studio zadbało o odświeżenie wyglądu lokacji oraz przygotowało kolejne modyfikacje sprzętu. W grze znajdziecie także nowy loch oraz zasmakujecie w potyczkach w kolejnym trybie PVP, który nastawiony jest na niezwykle szybką akcję.

Bungie z niezwykłą dbałością pielęgnuje swoją markę, która choć jest dostępna za darmo, to pozwala deweloperom rozbudowywać bazę graczy – część klientów darmowego Destiny 2 na pewno sięgnęło po Twierdzę Cienia, a w przyszłości może kupić kolejne dodatki.

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bungie Destiny 2: Twierdza Cieni