Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 09.11.2019 18:57
Destiny 2 cross-play
601V

Destiny 2 może otrzymać cross-play. Bungie jest otwarte na tę opcję

W dzisiejszych czasach coraz więcej gier sieciowych oferuje zabawę typu cross-play, a jako jeden z liderów tego segmentu, Bungie oficjalnie potwierdziło, że jest zainteresowane wprowadzeniem tej opcji do Destiny 2.

Destiny nigdy nie miało szczęścia do udanych początków, co serii przytrafiło się zarówno w przypadku pierwszej jak i drugiej jej odsłony.

Teraz po ponad 2 latach od premiery, Destiny 2jest jedną z najlepszych sieciowych strzelanek na rynku, a zainteresowanie tytułem wciąż jest gigantyczne - potwierdzają to chociażby statystyki gry na Steam, gdzie w szczytowym momencie po kosmosie biegało ponad 290 tysięcy Strażników!

Z racji tego, że na konsolach tytuł może mieć podobne wyniki, Bungie może pozwolić sobie na spokojne prace nad rozwojem "dwójki" i dostarczanie nam tego, czego rzeczywiście jako gracze chcemy. A jak możecie się domyślić, coraz więcej osób pyta się deweloperów o plany dotyczące implementacji rozgrywki międzyplatformowej. W końcu Bungie ustosunkowało się do tego tematu i oficjalnie potwierdziło, że "cross-play jest definitywnie czymś, co chcemy zbadać w przyszłości".

Warto przeczytać:

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2