Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 24.11.2019 16:56
Granblue Fantasy Versus
515V

Granblue Fantasy: Versus. Katalina zauroczy was na nowym zwiastunie

Arc System Works w pocie czoła pracuje nad kilkoma bijatykami na raz, wśród których znajduje się między innymi Granblue Fantasy: Versus. Na najnowszym zwiastunie zobaczycie bohaterkę, która zauroczy was od pierwszego wejrzenia. 

Mistrzowie gatunku, jakimi bez wątpienia są członkowie Arc System Works, szykują dla nas pierwszą bijatykę osadzoną w jednym z najciekawiej zapowiadających się azjatyckich IP.

Wywodząca się z Dalekiego Wschodu marka Granblue Fantasy zadebiutowała już w 2014 roku jako gra mobilna, a już w niedalekiej przyszłości otrzyma kilka nowych wielkich dzieł rozszerzających jej świat. Po pierwszym sezonie udanego anime, artyści pracują nad jego kontynuacją, zaś najlepsi z najlepszych w japońskiej branży gier wideo, szykują dwie spore produkcje.

Oprócz Granblue Fantasy: Relink jakie współtworzyło do pewnego momentu Platinum Games, Arc System Works dostało zlecenie na bijatykę podobną do Guilty Gear Xrd: Rev 2 oraz Dragon Ball FighterZ. Granblue Fantasy Versus pojawi się na Zachodzie już w lutym 2020 roku, więc fani studia mają na co czekać.

Na najnowszym zwiastunie deweloperzy prezentują efektowne i zarazem efektywne techniki walki niejakiej Kataliny.

Warto przeczytać:

Tagi: Arc System Works Granblue Fantasy Versus Marvelous Europe