Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.11.2019 15:30
Venom i Spider-Man w filmie
1049V

Spider-Man i Venom w jednym filmie? Producent zdradza, że są "wielkie plany"

Producent filmu w krótkim wywiadzie zdradził, jak wypada praca z Andym Serkisem i czy jest szansa na ewentualny crossover ze Spider-Manem!

"Venom 2" zdaje się całkiem wyczekiwanym filmem od Sony. Choć pierwsza część spotkała się z mieszanymi opiniami, to jednak wciąż głośny tytuł, który bez wątpienia przyciągnie do kin całe rzesze fanów. Szczególnie biorąc pod uwagę, iż nastąpiła zmiana na stanowisku reżyserskim.

W miejsce Rubena Fleischera wszedł znany i lubiany Andy Serkis. Producent filmu, Matt Tolmach, odniósł się w wywiadzie do tego, jak pracuje mu się z nowym reżyserem i jak dobrze ten dogaduje się z odtwórcą głównej roli, Tomem Hardy'm:

Jest (Andy Serkis- przyp. red) świetnym reżyserem, ale też genialnym aktorem. Sam grał jako bestie, więc rozumie, o co w tym chodzi. Dziwnie było się przyglądać mu i Hardy'emu, ponieważ rozmawiają językiem, który rozumieją tylko aktorzy.

Producenta zapytano także o ewentualny wspólny występ na jednym ekranie Toma Hardy'ego oraz Toma Hollanda. Plotki na temat crossoveru krążą po Internecie już od jakiegoś czasu, a w komiksach obie postaci były właściwie najlepiej kojarzone ze sobą. Matt nie mógł zdradzić za wiele, ale puścił przysłowiowe oczko do fanów, kwitując to jednym zdaniem:

Mamy wielkie plany.

Więcej o drugiej części Venoma przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/venom/venom_2/venom-2-producer-talks-andy-serkis-as-director-and-teases-plans-for-spider-man-crossover-a171795

Tagi: crossover Serkis Spider-Man Venom