Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.10.2019 19:27
Spider-Man i Venom
8753V

Spider-Man spotka Venoma. Szykuje się „endgame” od Sony

Sony's Marvel Universe jest rozwijane i jedną z atrakcji nadciągających filmów będzie wielkie spotkanie Spider-Mana z Venomem. Wiadomość potwierdził reżyser pierwszego „Venoma”, który wspomniał o planie Sony.

Spider-Man oficjalnie powrócił do Marvel Cinematic Universe, ale nie oznacza to, że Sony rezygnuje ze swojego SMU. Już teraz w postprodukcji znajdują się dwa filmy, które zadebiutują w przyszłym roku – widzowie mogą szykować się na „Morbiusa” oraz „Venoma 2”.

Sytuacja jest niezwykle interesująca, bo jak wiadomo Sony ma wielkie plany dotyczące swojego Sony's Marvel Universe, którego gwiazdą jest Tom Holland. Dość niespodziewanie o planach Japończyków wypowiedział się reżyser pierwszego „Venoma”.

Ruben Fleischer promuje teraz swój nowy film „Zombieland: Double Tap” i w trakcie jednej z dyskusji wspomniał, że był zaskoczony słabymi opiniami krytyków dotyczących „Venoma”, ponieważ film spodobał się fanom. Reżyser nie będzie miał okazji rozwijać dwójki, ale możemy mieć pewność, że zna plany Sony – Fleischer zaznaczył, że według planów „wielkim zakończeniem” (endgame) od Sony będzie właśnie crossover Spider-Mana z Venomem.

„Wszystko do tego doprowadzi”

Fleischer zaznaczył, że jest to ekscytujące, ponieważ Sony musiało zmienić genezę Venoma, ale nawet w tej sytuacji będzie to bardzo ekscytujące. Już wcześniej nawet Kevin Feige wspomniał o możliwych crossoverach, więc najwidoczniej plany nie zostały zmieniony i wciąż postępują.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/venom/venom_2/venom-director-ruben-fleischer-addresses-the-movies-critics-and-confirms-spider-man-crossover-plans-a171086

Tagi: Disney marvel Marvel Cinematic Universe Sony's Marvel Universe Spider-Man Venom Venom 2