Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 16.11.2019 18:04
Venom 2
1487V

Venom 2. Prace na planie rozpoczęte - Tom Hardy zdradził sekret

Jeśli byliście ciekawi kiedy ekipa Sony zacznie pracę nad sequelem całkiem udanego Venoma, znacie już odpowiedź. A to wszystko dzięki temu, że wygadał się o tym sam Tom Hardy.

Po tym jak Sony dogadało się z Marvelem i zakończono spór o prawa do Spider-Mana, wytwórnia Japończyków wzięła się do pracy nad kolejną odsłoną popularnego Venoma. 

Oczywiście o tym, że Venom 2 powstanie wiadomo już od bardzo dawna, ale wciąż nie byliśmy pewni kiedy ekipa rozpocznie pracę na planie i czy to nie opóźni premiery zapowiadanego filmu. Producenci chcieli to utrzymać w tajemnicy, ale niestety aktorzy z imieniem Tom, którzy pracują nad uniwersum Spider-Mana mają chyba naturalne skłonności do spoilerowania ważnych rzeczy.

Tym samym Tom Hardy bez pozwolenia wrzucił na Instagrama pierwsze zdjęcie z planu Venoma 2, po czym musiał je szybciutko usunąć. A jak wiadomo, w internecie nic nie ginie, więc możemy spojrzeć na to co tam "cyknął" pan Hardy. Venom 2 trafi do kin w 2020 roku, a reżyserem projektu został Andy Serkis.

Tom Hardy Venom 2

Warto przeczytać:

Źródło: https://www.reddit.com/r/MarvelStudiosSpoilers/comments/dwpabf/venom_2_has_started_filming/

Tagi: Marvel Sony's Marvel Universe tom hardy Venom 2