Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.10.2019 20:06
Venom 2
1435V

Venom 2 z nową antagonistką. Carnage może otrzymać pomocnicę

Eddie Brock ma zmierzyć się z dwoma przeciwnikami w nadchodzącym wielkimi krokami „Venom 2”. Twórcy podobno zdecydowali się na dorzucenie do scenariusza antagonistkę, która będzie współpracować z Carnagem.

Redakcja Deadline dotarła do bardzo ciekawych informacji dotyczących „Venom 2”. Aktorzy już na początku przyszłego roku trafią na plan i w obsadzie podobno pojawi się nowa antagonistka. Twórcy chcą, by Venom zmierzył się z duetem Carnage + Shriek.

Informacje potwierdziły dwa źródła, a rzecznik Sony odmówił komentarza. Trzeba jednak podkreślić, że angaż Shriek wydaje się bardzo naturalny – jest to przeciwniczka Spider-Mana, która jest zakochana w Cletusie Kasadym (Carnage).

Postać pierwszy raz pojawił się w debiutującym numerze „Spider-Man Unlimited” z 1993 roku. Shriek w komiksach korzystała z ciekawych mocy – potrafi pobudzić „złe” emocje wśród przeciwników, korzysta z podmuchów energii oraz potrafi latać. Według redakcji wciąż trwa casting do roli Shriek i ekipa odpowiedzialna za „Venoma 2” nie podjęła ostatecznych decyzji dotyczących antagonistki.

Warto dodać, że reżyserem „Venom 2” został Andy Serkis i film ma trafić na wielki ekran 2 października 2020 roku.

Venom 2 Shriek

Polecamy również na naszym portalu:

Źródło: https://deadline.com/2019/10/venom-2-shriek-carnage-gets-company-sony-sequel-adds-marvel-villain-woody-harrelson-tom-hardy-1202759702/

Tagi: