Iza Łęcka Iza Łęcka 19.11.2019 10:05
Star Wars Streamer poczuł Moc
992V

Star Wars Jedi: Upadły Zakon z kontrolerem jako miecz świetlny. Streamer poczuł Moc

Respawn Entertainment zapewniło graczom produkcję przepełnioną Mocą, ale to specjalny kontroler pozwala maksymalnie wczuć się w klimat Star Wars Jedi: Upadły Zakon. Streamer pokazał rozgrywkę wykorzystując miecz świetlny i dostosowany do warunków rękawicy.

Star Wars Jedi: Upadły zakon zbiera pochwały od graczy i dziennikarzy z całego świata. Respawn Entertainment zapewniło wyśmienitą rozgrywkę w uniwersum Gwiezdnych wojen, która nie tylko oferuje intrygującą historię, pozwala zawalczyć z szerokim wachlarzem rywali i angażuje przez ponad 20 godzin.

Tytuł jest popularny na serwisach streamingowych do tego stopnia, że jeden ze śmiałków, Rudeism, wykorzystał wolną chwilę i przygotował specjalny kontroler. Streamer może prowadzić bohatera Star Wars Jedi: Upadły Zakon za pomocą miecza świetlnego oraz rękawicy – tym pierwszym macha i zabija przeciwników, natomiast drugi przedmiot pozwala mu korzystać z Mocy.

Efekt jest znacznie lepszy niż moglibyśmy się spodziewać. Rudeism potrafi za pomocą zestawu walczyć nawet z potężniejszymi bestiami, których w Star Wars Jedi: Upadły Zakon nie brakuje. Przy odpowiednim zadbaniu o detale, nawet EA mogłoby sprzedawać takie gadżety – najpewniej znalazłoby się kilku sympatyków i oddanych fanów uniwersum, którzy w tak wyjątkowy sposób chcieliby poczuć Moc i uatrakcyjnić sobie zabawę.

Nasza recenzja Star Wars Jedi: Upadły Zakon.

Przeczytajcie więcej o Star Wars Jedi: Upadły zakon:

Źródło: Twitter

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Upadły zakon