Iza Łęcka Iza Łęcka 15.11.2019 07:32
Star Wars x Fortnite
1120V

Fortnite x Star Wars. Zawartość z Gwiezdnych wojen w grze Battle Royale

Star Wars Jedi: Upadły zakon nie jest produkcją ekskluzywną dla Epic Games Store, ale twórcy potrafią wykorzystać okazję. W Fortnite pojawił się nowy skin, który szczególnie przypadnie do gustu fanom Gwiezdnych wojen.

Star Wars Jedi: Upadły zakon jest już dostępne na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych, a od godziny 6:00 na portalu znajduje się nasza recenzja gry. Electronic Arts nie powierzyło produkcji wyłącznie na jedną platformę cyfrową, ale Epic Games wpadło na pomysł, który znakomicie wpisuje się w klimat premiery wyczekiwanej przez wielu sympatyków Gwiezdnych wojen.

W Fortnite pojawiła się skórka nazwana „Szturmowiec Imperialny”, która na pewno będzie ciepło przyjęta przez fanów Star Wars. Gracze mogą otrzymać ją za darmo – wystarczy kupić Star Wars Jedi: Upadły zakon w Epic Games Store. Skin jest również dostępny do kupienia w produkcji.

Epic Games pokazało zwiastun, który zapowiada pojawienie się Imperium w tytule. W kolejnych dniach na mapach Fortnite powinno pojawić się wielu szturmowców.

Więcej o Fortnite i Epic Games przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: epic games Fortnite Gearbox Software