Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.11.2019 15:33
KSW 52 Games
1134V

KSW 52 otwiera się na gry. Zawodnicy sięgną po pady z PS4

KSW Games właśnie ujawniło pierwsze informacje dotyczące przygotowywanego projektu. Zawodnicy KSW 52 sięgną po pady i przed obiciem twarzy przeciwników, pokażą swoje umiejętności na PS4.

KSW Games zostało ujawnione pod koniec października, ale tak naprawdę wciąż nie znaliśmy szczegółów przedsięwzięcia, w które zaangażowany jest Karol Bedorf oraz Adrian „Medusa” Salamon. Ten pierwszy jest zawodnikiem brazylijskiego jiu-jitsu i mieszanych sztuk walki, a jego wspólnikiem jest natomiast znany YouTuber.

Długo czekaliśmy na pierwsze informacje dotyczące działalności KSW Games, ale właśnie możemy potwierdzić, że pierwsze „rozgrywki” pomiędzy fighterami odbędą się już 24 listopada o godzinie 19:00. Będą to wstępne walki przed faktycznym KSW 52, które odbędzie się 7 grudnia.

KSW Games pozwoli zawodnikom KSW 52 uczestniczyć w wirtualnej rzeczywistości. Jak podają sami organizatorzy – będziemy świadkami wyścigu, przy którym „cały świat esportu wstrzyma oddech”.

Możemy podejrzewać, że jest to proste zwrócenie uwagi kolejnych odbiorców na KSW 52. Fani esportu mają na początku oglądać zmagania na PS4, a później chętnie płacić za PPV na faktyczną galę? Brzmi to dość dziwnie.

Warto również spojrzeć:

Źródło: Twitter

Tagi: gaming KSW KSW 52 KSW Games