Iza Łęcka Iza Łęcka 21.10.2019 12:47
KSW Bedorf
3608V

KSW Games ogłoszone. Karol Bedorf wchodzi w branżę gier

Mistrz KSW w wadze ciężkiej postanowił połączyć sport z e-sportem. Karol Bedorf ogłosił KSW Games, którego zadaniem będzie organizowanie rozgrywek dla graczy. Znamy wstępne szczegóły inicjatywy.

Karol Bedorf to polski zawodnik brazylijskiego jiu-jitsu i mieszanych sztuk walki, który w latach 2013-2016 był międzynarodowym mistrzem KSW w wadze ciężkiej. Teraz zawodnik postanowił połączyć sport z e-sportem zapowiadając KSW Games.

Na Poznań Game Arena odbyła się mała prezentacja wspomnianej inicjatywy, za którą będą odpowiadać Karol Bedorf oraz Adrian „Medusa” Salamon. W prostych słowach – KSW teraz będzie odpowiadać nie tylko za gale sportowe, ale zajmie się też grami:

„Możemy oficjalnie to ogłosić, bo nie będzie lepszej okazji niż PGA. Startujemy razem z Medusą z projektem pod tytułem KSW Games. Od tej pory federacja KSW będzie zajmowała się też organizacją eventów gamingowych. Na Polsacie będziecie mogli oglądać pojedynki zarówno zawodników z dziedziny MMA, jak i z zawodnikami z dziedziny esportowej.”

Na dodatkowe szczegóły musimy wciąż zaczekać, ale najwidoczniej włodarze KSW chcą wycisnąć pełen potencjał z naszej branży oferując nietypowe i interesujące połączenie. Czy takie działania mają szanse na sukces? Przekonamy się już wkrótce.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: https://cybersport.pl/226936/karol-bedorf-oglasza-ksw-games-ksw-bedzie-zajmowalo-sie-organizacja-eventow-gamingowych

Tagi: karol bedorf KSW KSW Games