Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 17.11.2019 18:18
Star Trek w końcu doczekał się oficjalnej osi fabularnej
1257V

Star Trek w końcu doczekał się oficjalnej osi fabularnej

Fani musieli czekać na to kilkadziesiąt lat, ale Star Trek nareszcie otrzymał oficjalną oś chronologii wydarzeń - teraz dowiecie się w jakiej kolejności należy oglądać wszystkie filmy i seriale osadzone w uniwersum.

Seria Star Trek wystartowała niemalże 55 lat temu i przez ten burzliwy dla niej okres, doczekała się wielu seriali, dziesiątek filmów, paru gier i serialu animowanego. 

Przez te wszystkie lata nikt raczej nie chciał wziąć się za uporządkowanie tego uniwersum i oficjalnego ustosunkowania się do chronologii wydarzeń prezentowanych w każdym z kolejnych dzieł sygnowanych kosmiczną sagą. Teraz ekipa odpowiedzialna za markę Star Trek zakasała rękawy do roboty i przygotowała bardzo dobry, rozbudowany i przede wszystkim treściwy, filmik prezentujący dokładną chronologię na osi czasu.

Zwiastun tego podsumowania możecie zobaczyć na poniższym tweecie, zaś po więcej informacji będziecie musieli zajrzeć na oficjalną stronę cyklu. Na koniec powiedzcie nam, w jakim kierunku Waszym zdaniem powinna teraz podążyć ta opowieść?

Warto przeczytać:

Tagi: filmy seriale Star Trek star trek: picard