Iza Łęcka Iza Łęcka 14.11.2019 07:14
PS5 MediaMarkt Saturn koncepcja
3941V

PS5 w koncepcji MediaMarkt Saturn. Niemcy stworzyli swoją wizję konsoli

PS5 jest w ostatnich dniach bardzo gorącym tematem za sprawą patentu z tajemniczym PlayStation Cartridge. Niemiecki MediaMarkt Saturn prowadzi blog technologiczny, na którym zachęca klientów do najróżniejszych sprzętów. Firma pokazała swoją wizję na PlayStation 5.

Nie jest to w żaden sposób potwierdzona wiadomość, a możemy podejrzewać, że ekipa MediaMarkt Saturn nie zamierza nic zaprezentować, ale mimo to koncepcja stworzona przez sklep jest niezwykle interesująca.

PS5 w wizji niemieckiego sklepu wygląda bardzo topornie, jednak warto zwrócić uwagę na ciekawe funkcje. Urządzenie może bezprzewodowo ładować kontrolery, a DualShock 5 posiada wbudowany wyświetlacz z możliwością przejrzenia systemu PlayStation 5.

Materiał dostrzegła redakcja LetsgoDigital, która podkreśla, że nic w tym wypadku nie zostało oficjalnie zaprezentowane i potwierdzone, a MediaMarkt Saturn w swojej wizji bazuje na wszelkich koncepcyjnych grafikach. Mimo to wielu graczy, którzy już oczekują oficjalnej prezentacji, może z szczególną dbałością analizować przedstawione materiały. Dziennikarze wymieniają poszczególne podzespoły i wspominają o dysku – ich zdaniem PS5 powinien posiadać 2TB SSD.

PS5 MediaMarkt koncepcja 1

PS5 MediaMarkt koncepcja 2

Więcej o PS5 przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: https://nl.letsgodigital.org/spelcomputers-games/sony-playstation-5-media-markt/

Tagi: mediamarkt playstation 5 ps5 sony