Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.11.2019 16:23
PS5 i Xbox Scarlett
3432V

PS5 i Xbox Scarlett mają osiągnąć olbrzymi sukces. PS4 z dwukrotnie lepszą sprzedażą od XOne według analityków

Turtle Beach nie zamierza przespać początku nowej generacji i producent sprzętu już teraz opracowuje nowe akcesoria do PS5 i Xbox Scarlett. Firma oczekuje ogromnego zainteresowania next-genami i jest to dobry prognostyk dla wszystkich graczy.

Aktualna generacja wciąż potrafi zaskoczyć rozgrywką oraz oprawą. Systematycznie na rynku pojawiają się świetne gry, które zachęcają graczy do kupowania konsol, a sami producenci mogą mówić o wyjątkowych wynikach.

Mimo to najlepsze podobno dopiero przed nami – nadejście next-genów skomentował podczas spotkania z inwestorami prezes Turtle Beach, który nie ukrywa dużego zainteresowania urządzeniami. Juergen Stark podkreślił, że oba systemy zaoferują ciekawe technologie oraz zostaną wyposażone w świetne podzespoły.

„Oczekuje się, że PlayStation 5 będzie posiadał własny dźwięk 3D zaprojektowany tak, aby wyróżniał się w przypadku zestawów słuchawkowych. Xbox pracuje nad zintegrowanymi grami w chmurze, by obniżyć barierę wejścia na rynek nowych gier. Obie technologie są ekscytującymi osiągnięciami dla nowych konsol, które oczywiście wyznaczą również nową jakość dla grafiki i mocy obliczeniowej.”

Juergen Stark przekonywał inwestorów, że tak naprawdę wciąż aktualna generacja nie powiedziała ostatniego słowa – prezes potwierdził również wyniki PS4 i XOne przedstawione przez analityków z DFC:

„W międzyczasie, starsze konsole będą nadal stanowić silną bazę nabywców zestawów słuchawkowych. W ostatnim kwartale, PlayStation 4 osiągnął poziom 100 milionów sprzedanych jednostek, a Xbox One około 50 milionów - według DFC.”

Turtle Beach już teraz pracuje nad nowym sprzętem, ponieważ nowa generacja ma spotkać się z olbrzymim zainteresowaniem. Oba systemy mają napędzić rynek i skłonić graczy do wydawania pieniędzy na konsole i akcesoria.

„W rzeczywistości, DFC powiedział, że wraz z uruchomieniem nowych systemów i kontynuacją sprzedaży obecnych konsol, prognozuje, że łączna sprzedaż sprzętu będzie rekordowa w 2021 i 2022 roku. Nasze plany produktów konsolowych odzwierciedlają również rok 2020 jako ważny rok przejściowy, z naciskiem na wprowadzenie na rynek kluczowych nowych produktów Xbox i PlayStation w przyszłym roku przed oczekiwanym wzrostem w 2021 r., co jest bardzo ekscytujące".

Analitycy oczekują, że PS5 i XScarlett mają osiągnąć jeszcze większy sukces od swoich poprzedników.

Na naszym serwisie warto także sprawdzić:

Źródło: https://wccftech.com/turtle-beach-playstation-5-xbox-scarlett/

Tagi: playstation 4 playstation 5 ps4 ps5 turtle beach xbox one xbox scarlett xone xscarlett