Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2019 19:52
Obsidian Entertainment X019
972V

X019 z nową grą Rare i Obsidian Entertainment? Wydarzenie bez Xbox Scarlett

Microsoft od kilku dni zaprasza graczy na X019, na którym nie zabraknie dużych ogłoszeń. O imprezie wypowiedział się znany analityk i według Daniela Ahmada – możemy liczyć na między innymi nowe gry od Rare oraz Obsidian Entertainment.

Już jutro będziemy świadkami ciekawego show. X019 odbywa się w Londynie i wydarzenie zostanie zapoczątkowane największą w historii odsłoną Inside Xbox. Microsoft od kilku dni wspomina o dużych ogłoszeniach i niespodzianki mógł odrobinę zepsuć Daniel Ahmad.

Starszy analityk z Niko Partners na początku wspomniał, że na pewno warto oglądać X019, ponieważ na wydarzeniu poznamy daty premier dużych gier z Xbox Game Studios – Bleeding Edge, Minecraft Dungeons i Wasteland 3. Szczerze mówiąc mogliśmy się tego spodziewać, ale następnie Ahmad rzucił bombę:

„Nowe IP od Obsidian i Rare”

To podobno nie koniec dużych ogłoszeń. Zdaniem analityka – Microsoft bardzo mocno inwestuje w studia, gry i usługi, a najlepszym potwierdzeniem tych słów jest fakt, że firma zapewni jeszcze około 6 tytułów od wewnętrznych zespołów, które zostaną wydane w 2020 roku... Przed premierą Xbox Scarlett. Na imprezie zobaczymy także sporo ważnych ogłoszeń związanych z Xbox Game Pass – od zespołów first-party oraz third-party.

Microsoft jednocześnie podkreślił, że na X019 nie otrzymamy zapowiedzi dotyczących Xbox Scarlett:

Z tego miejsca zapraszam naszą społeczność do wspólnego oglądania imprezy.

Polecamy również na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: microsoft Obsidian Entertainment Rare x019 xbox one